Medewerkers

Van Veen Glasspecials is al meer dan 35 jaar een dynamisch glasbedrijf, werkzaam vanuit een modern bedrijfspand met eigen bewerkings-, plaatsings-, transport- en opslagmaterieel.

Over ons

Bij ons in het team heerst een no-nonsens cultuur, afspraak is afspraak. Ons personeel is betrokken, ervaren en klant georiënteerd. Wij hechten waarden aan vakkundig beglazen, daarom zijn onze medewerkers vakkundig gecertificeerde glaszetters en/of monteurs.

Contactgegevens

Bedrijfsbureau

Gerrit van Weij Bedrijfsleider (planning, inkoop, verkoop) 06 – 54237975
gerrit@vanveenglas.nl
Ronald Dijkhof Medewerker bedrijfsbureau ronald@vanveenglas.nl
Petra Blok Medewerkster bedrijfsbureau
(emballage/ICT)
(PT wo, do, vrij)
petra@vanveenglas.nl
Jaime van Ingen Medewerkster bedrijfsbureau
(PT ma, di, wo)
jaime@vanveenglas.nl

Calculatie

Cees Bouwman Calculator cees@vanveenglas.nl
André Mulder Calculator andre@vanveenglas.nl

Financiën & Administratie

Linata Tomassen Financieel medewerkster linata@vanveenglas.nl
Inge Strik Administratief medewerkster
(PT ma, di, do)
inge@vanveenglas.nl

Projectbureau & Werkvoorbereiding

Arjan Verheul Projectleider (verkoop) 06 – 51011020
arjan@vanveenglas.nl
Ferry van Gangelen Planner/Projectleider 06 – 51597406
ferry@vanveenglas.nl
Robert Eikelboom Projectleider 06 – 46925724
robert@vanveenglas.nl
Arie Burggraaf Werkvoorbereider klein(herstel) bouw & particuliere 06 – 30608512
burggraaf@vanveenglas.nl

Directie

Arjen Bleeker Directeur (verkoop) 06 – 18781708
bleeker.a@vanveenglas.nl

Betrouwbaar

Van Veen Glasspecials is een professioneel glasbedrijf waarbij wij het persoonlijke contact met onze klanten belangrijk vinden. Wij hechten veel waarde aan korte lijnen en “afspraak is afspraak“.

Vakkundig

Van Veen Glasspecials werkt met een vakkundig en ervaren team. Wij zijn een professioneel, gecertificeerd en kennis gedragen glasbedrijf. Wij gaan altijd voor gedegen resultaat met de juiste glasoplossingen.

Betrokken

Bij Van Veen Glasspecials voelen wij ons betrokken bij onze klanten, leveranciers, collega’s en dus ons werk. Met onze open en transparante cultuur waarborgen wij de klanttevredenheid.

Bent u geïnteresseerd in onze diensten en producten of heeft u een vraag?