0348 – 43 77 77

Medewerkers

groepsfoto binnen 550x350Van Veen Glasspecials is al meer dan 35 jaar een dynamisch glasbedrijf, werkzaam vanuit een goed geoutilleerd modern bedrijfspand met veel specifiek bewerkings-, plaatsings-, transport- en opslagmaterieel in eigen beheer.In een aparte snijhal een breed assortiment enkelglas, gelaagd glas en brandwerend glas op voorraad. Continue borging van “up to date” glastechnische oplossingen door o.a. geselecteerde leveranciers / producenten. Centraal opererend vanuit Woerden voor de professionele markt in de gehele Randstad en voor de particuliere markt in eigen regio.

Kenmerken van ons personeel:

  • Kennis gedragen no-nonsens cultuur, afspraak is afspraak
  • Betrokken, ervaren, klant georiënteerd personeel
  • Vakkundig “eigen” team gecertificeerde glaszetters en glasmonteurs

Onze Front Office medewerkers voor direct contact:

Bedrijfsbureau

Gerrit van Weij Bedrijfsleider (planning, inkoop, verkoop) 06 – 54237975

gerrit@vanveenglas.nl

Ronald Dijkhof Medewerker bedrijfsbureau ronald@vanveenglas.nl
Petra Blok Medewerkster bedrijfsbureau

(emballage/ICT)

(PT wo, do, vrij)

petra@vanveenglas.nl
Jaime van Ingen Medewerkster bedrijfsbureau

(PT ma, di, wo)

jaime@vanveenglas.nl

 

Calculatie

Cees Bouwman Calculator cees@vanveenglas.nl
André Mulder Calculator andre@vanveenglas.nl

 

Projectbureau & Werkvoorbereiding

Arjan Verheul Projectleider (verkoop) 06 – 51011020

arjan@vanveenglas.nl

Ferry van Gangelen Planner/Projectleider 06 – 51597406

ferry@vanveenglas.nl

Robert Eikelboom Projectleider 06 – 46925724

robert@vanveenglas.nl

Arie Burggraaf Werkvoorbereider klein(herstel) bouw & particulieren 06 – 30608512

burggraaf@vanveenglas.nl

 

Financiën & Administratie

Linata Tomassen Financieel medewerkster linata@vanveenglas.nl
Inge Strik Administratief medewerkster

(PT ma, di, do)

inge@vanveenglas.nl

 

Directie

Arjen Bleeker Directeur (verkoop) 06 – 18781708

bleeker.a@vanveenglas.nl